U nas znajdziesz wszystko w zakresie profesjonalnego drukowania książek zarówno w twardej jak i w miękkiej oprawie z całkowicie indywidualnymi opcjami wykończenia lub obróbki. Możesz liczyć na pomoc na każdym etapie przygotowania książki – od porady po pełne wsparcie projektowe.

Książki w oprawie miękkiej

Ten rodzaj to najpopularniejsza, a jednocześnie wysokojakościowa forma oprawy. Dzięki niskim kosztom jest to najlepszy wybór przy masowej produkcji, chętnie jest więc wykorzystywany przez sporą część wydawnictw beletrystycznych. Dodatkowym atutem jest krótki czas wykonania zlecenia. Prawidłowo i starannie wykonana oprawa miękka klejona jest trwała, co pozwala cieszyć się książką przez długi czas.

Książki w oprawie sztywnej

Oprawa sztywna szyta nićmi to najbardziej przetworzona forma oprawy. Jest idealnym rozwiązaniem dla ekskluzywnych pozycji wydawniczych. Charakteryzuje się pełną otwieralnością wnętrza – książkę można rozłożyć na płasko. W przypadku tego rodzaju oprawy kartki są zszywane za pomocą bardzo wytrzymałych nici, co gwarantuje, że publikacje mogą być używane przez wiele lat bez obawy o ich zniszczenie, gwarantuje  to niezwykłą trwałość oraz wysoką wygodę użytkowania.

Uszlachetnienia / dodatki

Przez zastosowanie na okładce uszlachetnień takich jak lakiery UV (punktowe, puchnące, brokatowe, specjalne) oraz foliowania folią matową, błyszczącą lub softtouch publikacja zyskuje dodatkowego wyrazu. Można też okładkę wzbogacić o tłoczenia Wszystko to sprawiają, że tak wyprodukowane publikacje są niezwykle eleganckie.
W naszej ofercie znajdziesz też możliwość dodania tasiemek (kapitałek) w bogatej gamie kolorystycznej. Stanowią one praktyczne uzupełnienie plannerów, kalendarzy, ksiąg liturgicznych itp.

Masz jakieś pytania?

+48 502 258 738
+48 33 857 70 90

leszek@om5.pl